ΕΠΣΗ: Το αναλυτικό πρόγραμμα των κατηγοριών Κ14 και Κ16

Από την ΕΠΣ Ημαθίας ανακοινώθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων των κατηγοριών Κ14 και Κ16.

Κ16 - 1ος ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική
16.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
16.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
16.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
16.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
16.10.2021-Ωρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
23.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
23.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο: ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
23.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ
23.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
23.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

3η αγωνιστική
30.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
30.10.2021 Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
30.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
30.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
30.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4η αγωνιστική
06.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
06.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ
06.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
06.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
06.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5η αγωνιστική
13.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
13.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
13.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
13.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
13.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

6η αγωνιστική
20.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
20.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
20.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
20.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
20.11.2021-Ωρα:11.00 Γήπεδο:ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ

7η αγωνιστική
27.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
27.11.2021 Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
27.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
27.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ
27.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ

8η αγωνιστική
04.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
04.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
04.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
04.12.2021-Ώρα:11.00 Γηπεδο:ΛΑΣΖΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
04.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

9η αγωνιστική
11.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
11.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
11.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ
11.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
11.12.2021-Ώρα: 11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

Κ14 - 1ος ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική
17.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
17.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
17.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
17.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

2η αγωνιστική
24.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
24.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
24.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
24.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η αγωνιστική
31.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
31.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
31.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
31.10.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
ΡΕΠΟ:ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

4η αγωνιστική
07.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
07.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
07.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
07.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ

5η αγωνιστική
14.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
14.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
14.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
14.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
ΡΕΠΟ:ΑΣΤ.ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ

6η αγωνιστική
21.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
21.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
21.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
21.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΤΗΛΑΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞ.

7η αγωνιστική
28.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
28.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
28.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
28.11.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΡΕΠΟ:ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

8η αγωνιστική
05.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΑΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
05.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ
05.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
05.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

9η αγωνιστική
12.12.2021 Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
12.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΝΗΣΕΛΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟ
12.12.2021 Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑ
12.12.2021-Ώρα:11.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ