![Κοντά σε ομάδα της Α' ΕΠΣΗ ο Δημήτρης Μεληκιώτης;](/media/k2/items/cache/7400244b249915618d07df3ffa5cdcae_XL.jpg)
- ΒΕΡΟΙΑ
- Posted
- Διαβάστηκε 2368 φορές
Κοντά σε ομάδα της Α' ΕΠΣΗ ο Δημήτρης Μεληκιώτης;
Ο Δημήτρης Μεληκιώτης αποτελεί από την Παρασκευή παρελθόν από το ΝΠΣ Βέροια και πλέον βρίσκεται σε αναζήτηση του νέου σταθμού στην καριέρα του.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 27χρονος επιθετικός που σκόραρε δύο φορές φέτος με την "κυανέρυθρη" φανέλα, θα παραμείνει σε Ημαθιώτικο έδαφος συνεχίζοντας σε ομάδα της Α' κατηγορίας της ΕΠΣΗ.
Αυτή θα είναι -εκτός απροόπτου- η πρωτοπόρος Αλεξάνδρεια, η οποία φαντάζει το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και ήδη κάνει κινήσεις ενίσχυσης για τα μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική κατηγορία!