![Γιορτινή ατμόσφαιρα στον Χώρο Τεχνών](/media/k2/items/cache/4fc1a2b8d0a500f448191a62237ba9ed_XL.jpg)
- ΕΚΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
- Posted
- Διαβάστηκε 585 φορές
Γιορτινή ατμόσφαιρα στον Χώρο Τεχνών
Σε ατμόσφαιρα Χριστουγέννων μπήκε από την προηγούμενη βδομάδα ο Χώρος Τεχνών Δήμου Βέροιας.
Με επιμέλεια του στολισμού της διακοσμήτριας και μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου της ΚΕΠΑ Αθηνά Τζιούρτζια ο χώρος πολιτισμού φόρεσε τα Χριστουγεννιάτικα του που προσδίδουν γιορτινή ατμόσφαιρα και δίνουν πνοή αισιοδοξίας και ελπίδας.
ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ "ΒΕΡΟΙΑ" (4/12/23)