![Ήττα για τα κορίτσια του Φιλίππου από τον Εθνικό Κοζάνης](/media/k2/items/cache/de0cae5d590375b5fe102bdb17828080_XL.jpg)
- ΧΑΝΤΜΠΟΛ
- Posted
- Διαβάστηκε 459 φορές
Ήττα για τα κορίτσια του Φιλίππου από τον Εθνικό Κοζάνης
Την ήττα γνώρισε η γυναικεία ομάδα του Φιλίππου Βέροιας στην πρεμιέρα του 2ου γύρου του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών με σκορ 18-30, από την πρωτοπόρο ομάδα του ομίλου Εθνικό Κοζάνης.
Το επόμενο Σάββατο στις 16:00, οι "ερυθρόλευκες" υποδέχονται την ομάδα του Φαίακα, σε έναν αγώνα που θα κρίνει την 2η θέση του ομίλου, που οδηγεί στην επόμενη φάση του Πρωταθλήματος.