Το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα χάντμπολ ανδρών - γυναικών

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα χάντμπολ ανδρών και γυναικών.

Αναλυτικά:

Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΚ
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Σίσκου)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Γράψας- Κυριακού, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 15:00, ΑΕΚ- Ορφέας Σουρωτής
(Λεφάκης- Γιαβρούτας, Τσάκωνας)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΠΑΟΚ Mateco
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας- Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών
Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φοίβος Συκεών
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Φίλιππος Βέροιας
(Βαγγελτζίκης- Νικόλας)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ποσειδών Λουτρακίου
(Βήτας- Xρηστίδη)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Εκμάθηση- ΓΑΣ Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Γκόγκας)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πανελλήνιος
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θ.-Αρχέλαος Κατερίνης
(Βαγελτζίκης- Γκόγκας)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- HC Σαλαμίνα
(Σκλαβενίτης- Γιακαλής, Ανταλής)

Β’ Ανδρών
Κλαδισού 15:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΓΣ Παπασιδέρης
(Γερουλάνος- Φωτεινάκης)
Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Μακεδών
(Εφραιμίδης- Μαυρίδου)
Βόλου 17:30, Κένταυρος Αγριά Βόλου- Έσπερος Καλλιθέας
(Βελάνη- Παλαμιώτης)
Καματερού 21:45, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Δίας Μοσχάτου Ταύρου
(Δαμάσκος- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών
Νάουσας 15:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βορέας
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΑΣ Ηλιούπολης
(Λεφάκης- Γιαβρούτας)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- Διομήδης Άργους
(Τζαφερόπουλος- Τόλιος, Μιχαηλίδης)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 16:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΕΠ Πανόραμα
(Βήτας- Μπράμου, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Άρης Νικαίας
(Αβράμης- Χρόνης)

Β’ Ανδρών
Λαμίας 16:00, Αμφικτύονες Λαμίας- Ηλυσιακός
(Βελάνη- Καποτάς)

Α2 Γυναικών
Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ακαδημία Πάτρας
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (11η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 15:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Ζαφειράκης Νάουσας
ΟΑΚΑ 19:00, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα