Το πρόγραμμα του Β’ Γύρου στη Handball Premier

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα του Β’ Γύρου στη Handball Premier.

Αναλυτικά:

12η Αγωνιστική (10/12/2022)
ΕΣΝ Βριλησσίων- Δράμα Bianco Monte
Διομήδης Άργους- Ιωνικός Affidea
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΚ (14/12/2022)
ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ

13η Αγωνιστική (17/12/2022)
Δράμα Bianco Monte- ΠΑΟΚ
Ιωνικός Affidea- ΕΣΝ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ- Διομήδης Άργους
Ζαφειράκης Νάουσας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα

14η Αγωνιστική (14/01/2023)
ΠΑΟΚ-Ιωνικός Affidea
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους- Ζαφειράκης Νάουσας
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte

15η Αγωνιστική (21/01/2023)
ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ
Ιωνικός Affidea- Δράμα Bianco Monte
Ζαφειράκης Νάουσας- ΕΣΝ Βριλησσίων
ΑΕΚ- Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα

16η Αγωνιστική (28/01/2023)
ΠΑΟΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
Δράμα Bianco Monte- ΧΑΝΘ
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΚ
Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός Affidea

17η Αγωνιστική (04/02/2023)
ΑΕΚ- ΠΑΟΚ
Ζαφειράκης Νάουσας- Δράμα Bianco Monte
ΧΑΝΘ- Ιωνικός Affidea
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή-ΕΣΝ Βριλησσίων
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΣΕ Δούκα

18η Αγωνιστική (11/02/2023)
ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ
Ιωνικός Affidea- Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ

19η Αγωνιστική (18/02/2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Δράμα Bianco Monte
ΑΕΚ- Ιωνικός Affidea
Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΕΣΝ Βριλησσίων
Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα

20η Αγωνιστική (25/02/2023)
ΠΑΟΚ- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Δράμα Bianco Monte- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ιωνικός Affidea- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΧΑΝΘ- ΑΕΚ
ΕΣΝ Βριλησσίων- Διομήδης Άργους
ΑΣΕ Δούκα- Ζαφειράκης Νάουσας

21η Αγωνιστική (18/03/2023)
Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-Δράμα Bianco Monte
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ
ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα

22η Αγωνιστική (25/03/2023)
ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων
Δράμα Bianco Monte- Διομήδης Άργους
Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΧΑΝΘ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ