Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα χάντμπολ ανδρών - γυναικών

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 19-20 Νοεμβρίου, στα πρωταθλήματα χάντμπολ ανδρών και γυναικών.

Αναλυτικά:

Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Bianco Monte Δράμα
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Κατσίκης)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΠΑΟΚ
(Μερτινιάν- Τόλιος, Μεϊμαρίδης)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΣΕ Δούκα
(Λινάρδος- Νικολαίδης, Αγγελίδης)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Σκλαβενίτης- Χαραλαμπίδης, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΚ
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Αποστολίδης)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Αναγέννηση Άρτας
(Φωτακίδης- Χρηστίδη, Προδρομίδης)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΟΦΝ Ιωνίας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Σαμαράς)
Βασιλικών 18:00, Ορφέας Σουρωτής- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου)

Α2 Ανδρών
Κιλκίς 19:00, ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΕΠ Πανόραμα
(Βαγγελτζίκης- Γκόγκας)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Πήγασος Κυψέλης
(Ψύλλος- Δρακόπουλος)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- HC Σαλαμίνα
(Αβράμης- Χρόνης, Ανταλής)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Λεφάκης- Σπυρόπουλος, Αντωνόπουλος)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Θεσσαλονίκης
(Γράψας- Κυριακού)
Λουτρακίου 20:30, Ποσειδών Λουτρακίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Τσάκωνας)

Α2 Γυναικών
Κλαδισού 17:00, ΕΑΧ Χανιά- Άρης Νικαίας
(Σαματά- Μπαγάκη)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Ορφέας Κατερίνης
(Τομίδης- Νικόλας)
Ηλιούπολης 20:30, Ηλιούπολη- Αθηναϊκός
(Γιαβρούτας- Μυλωνάς)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (9η αγωνιστική)
Βύρωνα 14:45, ΑΕΚ- ΧΑΝΘ
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Μίγκας)
Ηλιούπολης 20:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Ιωνικός Αffidea
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Ανταλής)

Α2 Ανδρών
Λοίζος 15:30, Άρης Νικαίας- Δόξα Βύρωνα
(Βήτας- Μπράμου)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Εκμάθηση- Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Γκόγκας- Βαγγελτζίκης)

Α2 Γυναικών
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Νάσκος- Μαυρίδου)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Αβράμης- Χρόνης)

Β’ Ανδρών
Πανοράματος 20:30, Μακεδών- ΓΕ Δράμας
(Χαρίτσος- Εφραιμίδης)