Χάντμπολ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (4-8/12/2021)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των πρωταθλημάτων χάντμπολ (4-8/12/2021):

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Ιωνικού 12:30, Ιωνικός Affidea- ΑΣΕ Δούκα (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Τσάκωνας)

Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φαίακας Κέρκυρας
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Χαρίτσος, Μιχαηλίδης)

Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Τόλιος- Γιακαλής, Αντωνόπουλος)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

Αμυνταίου 14:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)

Φιλίππειο 16:00, Φέρωνας- Εκμάθηση
(Μαυρίδης- Τομίδης)

Λαμίας 17:30, Αμφικτύονες- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Καποτάς- Βελάνη)

Κλαδισού Χανίων 18:00, Ιδομενέας Γαλατά- Δίας
(Μπαγάκη- Σαματά)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Honda Πανόραμα- Πανσερραϊκός
(Σαχίνογλου- Γκόγκας)

Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Πήγασος Κυψέλης
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική- πλέι οφ)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αναγέννηση Άρτας
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Δελόγλου)

Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Βέροια 2017
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας)

Μάνος Λοίζος 16:15, ΑΟΔ Κορυδαλλού- Εθνικός Κοζάνης
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Τσάκωνας)

Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Honda Πανόραμα
(Μερτινιάν- Αβράμης, Καραπάνος)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΠΑΟΚ Mateco
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Ανταλής)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ορφέας Κατερίνης
(Μαυρίδης- Τομίδης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Κλαδισού Χανίων 13:00, ΕΑΧ Χανιά- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Μπαγάκη- Σαματά)

Κύπελλο Ανδρών (1ος γύρος)

Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φοίβος Συκεών
(Γράψας- Κυριακού, Κατσίκης)

Ξάνθης 18:00, Ασπίδα Ξάνθης- ΧΑΝΘ
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλήσσια- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Καρυδάκης- Σπηλιωτάκος)

Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2021

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Mάνος Λοίζος 15:30, Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic- Διομήδης Άργους
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Ανταλής)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πήτας- Αγγελίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Απόλλων Σταυρούπολης- ΓΕ Δράμας
(Εφραιμίδης- Γκόγκας)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Μακεδών- Αγριά Βόλου
(Εφραιμίδης- Παπούλιας)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική- πλέι οφ)

Προσοτσάνης 15:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Σαμαράς)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Κλαδισού Χανίων 17:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΕΚ
(Μπαγάκη- Σαματά)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Καματερού 14:15, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας
(Δρακόπουλος- Ψύλλος)

Βύρωνα 15:00, Δόξα Βύρωνα- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Μπράμου- Λεφάκης)

Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Ελπίδες Αμυνταίου
(Μαυρίδης- Λάσκαρης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Βασιλικών 12:00, Ορφέας Σουρωτής- Απόλλων
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Ιωαννίνων 13:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πήτας- Αγγελίδης)

Κύπελλο Ανδρών (1ος γύρος)

Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Δόξα Βύρωνα
(Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου 2021

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα 1986- ΠΑΟΚ
(Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:30, Άρης Θ.- Πανσερραϊκός
(Θεοδοσίου- Σαχίνογλου)