Ημαθιώτικο ντέρμπι στην πρεμιέρα της Handball Premier!

Την Δευτέρα (30/8) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Handball Premier, η οποία ανέδειξε Ημαθιώτικο ντέρμπι μεταξύ Φιλίππου - Ζαφειράκη στην πρεμιέρα!

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

Handball Premier

1ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική - 8η Αγωνιστική 20.11.2021
Α.Ε.Κ. - Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Α.Σ.Ε. Δούκα - Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Διομήδης Άργους

25.09.2021 2η Αγωνιστική - 9η Αγωνιστική 27.11.2021
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Α.Ε.Κ.
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα - Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

02.10.2021 3η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 04.12.2021
Α.Σ.Ε. Δούκα - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Διομήδης Άργους - Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

09.10.2021 4η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 11.12.2021
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα - Διομήδης Άργους

16.10.2021 5η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 15.12.2021
Διομήδης Άργους - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Α.Ε.Κ.
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic - Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

23.10.2021 6η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 18.12.2021
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Ε.Κ. - Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

13.11.2021 7η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 22.12.2021
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic - Α.Ε.Κ.
Διομήδης Άργους - Α.Σ.Ε. Δούκα

2ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική - 8η Αγωνιστική 20.11.2021
Φίλιππος Βέροιας - Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φαίακας Κέρκυρας - Π.Α.Ο.Κ.

25.09.2021 2η Αγωνιστική - 9η Αγωνιστική 27.11.2021
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Φίλιππος Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte - Φαίακας Κέρκυρας

02.10.2021 3η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 04.12.2021
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φαίακας Κέρκυρας - Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

09.10.2021 4η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 11.12.2021
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Φαίακας Κέρκυρας
Φίλιππος Βέροιας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας - Π.Α.Ο.Κ.

16.10.2021 5η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 15.12.2021
Π.Α.Ο.Κ. - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φαίακας Κέρκυρας - Φίλιππος Βέροιας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte - Ζαφειράκης Νάουσας

23.10.2021 6η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 18.12.2021
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic - Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Φαίακας Κέρκυρας

13.11.2021 7η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 22.12.2021
Ζαφειράκης Νάουσας - Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte - Φίλιππος Βέροιας
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας