• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 569 φορές

ΒΕΡΟΙΑ: Ο Ζαχαριάδης σφυρίζει στη Νέα Σμύρνη

Την Δευτέρα (19/01) η ΚΕΔ έκανε γνωστούς τους… εκλεκτούς τους για τις πρώτες αναμετρήσεις της φάσης των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος.

Το εκτός έδρας ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Πανιώνιο θα διευθύνει ο Ζαχαριάδης του Σ.Δ. Μακεδονίας, ο οποίος να σημειωθεί ότι πριν από λίγες μέρες άφησε με πολλά παράπονα τους "κυανέρυθρους" στο παιχνίδι με την Καλλονή, "αναγκάζοντάς" τους μάλιστα να εκδώσουν ανακοίνωση διαμαρτυρίας!

Αναλυτικά, οι διαιτητές:

ΤΡΙΤΗ 20/01

Πανιώνιος-ΒΕΡΟΙΑ (Γηπ. Νέας Σμύρνης, 19:30)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)
ΒΟΗΘΟΣ: Κοσμάς Χαρίσης (Γρεβενών)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Καλογερόπουλος (Αθηνών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Μπέρσης (Αργολίδας)

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/01

Πανθρακικός-Ο.Φ.Η. (Δημ. Γήπεδο Κομοτηνής, 15:00)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιώργος Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κύζας (Δράμας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Γιαννόπουλος (Αθηνών)

ΑΟ Χανιά-ΠΑΣ Γιάννινα (Δημ. Γήπεδο Περιβολίων, 15:00)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Κάμπαξης (Εύβοιας)
ΒΟΗΘΟΣ: Νίκος Γεωργαράκος (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βασίλης Τεροβίτσας (Αιτωλοακαρνανίας)

Skoda Ξάνθη-Παναθηναϊκός ("SKODA Ξάνθη Arena", 15:00)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρέας Παππάς (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Γκάγκας (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Στέφανος Μαντάκης (Ημαθίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιώργος Μπίκας (Χαλκιδικής)

Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης (Καυτανζόγλειο Στάδιο, 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας)
ΒΟΗΘΟΣ: Αλέξανδρος Γρεβένης (Χαλκιδικής)
ΒΟΗΘΟΣ: Λεωνίδας Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χρήστος Γενναίος (Αθηνών)

Τύρναβος-Ολυμπιακός (Στάδιο Αλκαζάρ, 17:15)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
ΒΟΗΘΟΣ: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Αρτας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δημήτρης Νταμπώσης (Πιερίας)

Κέρκυρα-Α.Ε.Κ. (ΕΑΚ Κέρκυρας, 17:45)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τάσος Παπαπέτρου (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Γιάννης Τουμπακάρης (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΣ: Βασίλης Καμπούρης (Εύβοιας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Θανάσης Γιάχος (Χίου)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Γιάννης Τσαχειλίδης (Πειραιά)

Απόλλων Σμύρνης-Λεβαδειακός (Γηπ. "Γ. Καμάρας", 19:30)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτρης Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Δημήτρης Ζυγούρης (Αιτωλοακαρνανίας)
ΒΟΗΘΟΣ: Χρήστος Μαγιάννης (Αρτας)
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Θανάσης Βέλλιος (Ξάνθης)