• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 359 φορές

Ο Πολυχρόνης από την Πιερία σφυρίζει το ντέρμπι ΑΕΛ-ΒΕΡΟΙΑ

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Super League 2, με τον Πολυχρόνη από την Πιερία να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της ΑΕΛ με τη ΒΕΡΟΙΑ.

Αναλυτικά:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

14:45 Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος – Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

14:45 Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών) – Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

14:45 Αλμωπός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης – Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

14:45 Νίκη Βόλου-Ξάνθη
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς) – Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

14:45 ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης – Τζιότζιος (Θράκης)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

14:45 Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

14:45 ΑΕΛ-ΒΕΡΟΙΑ
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης – Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

14:45 Ολυμπιακός Β-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων) – Κόττορος (Δωδεκανήσου)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Ρεπό: Καβάλα 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

14:45 Διαγόρας-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος – Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

14:45 Αιγάλεω-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

17:00 Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής) – Ισσα (Αθηνών)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

14:45 Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας) – Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

14:45 Χανιά-Κηφισιά
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης Α. – Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

14:45 Ζάκυνθος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14:45 ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης – Αλέξανδρος (Αθηνών)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

17:00 Καλλιθέα-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος – Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Ρεπό: Καραϊσκάκης