• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 532 φορές

Ο Βρέσκας σφυρίζει το ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Ολυμπιακό Βόλου

Ο διαιτητής Γιώργος Βρέσκας που ανήκει στον Σύνδεσμο Διαιτητών Πιερίας, ορίστηκε να σφυρίξει το Κυριακάτικο εντός έδρας ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ με τον Ολυμπιακό Βόλου, για την 3η αγωνιστική της SL2.

Βοηθοί του θα είναι οι Κορωνάς (Πειραιά) και Δίπλαρος (Καρδίτσας), ενώ 4η διαιτητής η κα Τσιοφλίκη (Λάρισας).

Επίσης, ο Ημαθιώτης διαιτητής Μαλούτας θα διευθύνει το Σαββατιάτικο ματς του Ηρακλή με τον ΠΑΟΚ Β'.

Αναλυτικά:

Super League 2 – 3η αγωνιστική

Κυριακή 21/11 – 15:00

Βόρειος όμιλος

Ολυμπιακός Β-ΑΕΛ (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)

Πανσερραϊκός-ΑΟ Τρίκαλα (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης, Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Ντοσίδης (Θράκης)

Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παραφέστας (Λάρισας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Κωστούδης (Μακεδονίας)

Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιώς), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Παρατηρητής: Σταμούλης (Μακεδονίας)

Απόλλων Πόντου-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσακίρης, Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Λέφας (Πιερίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Παρατηρητής: Γκάγκας (Λάρισας)

Πιερικός-Καβάλα
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Ζίρδας (Αθηνών), Αναστασίου (Θεσσαλίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Στρατούδης (Έβρου)

Ξάνθη-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Νότιος όμιλος

Αιγάλεω-ΟΦ Ιεράπετρας (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Κοττώρος (Δωδ/νήσου)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Λαμπαδαρίου (Πειραιώς)

Ηρόδοτος-Ζάκυνθος (Σάββατο 20/11 – 18:00)
Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιώς), Ισσά (Αθηνών)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου)

Λεβαδειακός-Χανιά (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Νηδριώτης (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιώς)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

Ρόδος-Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειριαιώς)
Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Ζαννέτης (Δωδ/νήσου)

Επισκοπή-Αστέρας Βλαχιώτη (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Κουρκουνάς (Λασιθίου)

Κηφισιά-Εργοτέλης (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μοιραδωνάκης (Πειραιώς)

ΑΕΚ Β-Καραϊσκάκης (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Ψύχουλας (Βοιωτίας)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)

Καλαμάτα-Παναθηναϊκός Β (Σάββατο 20/11 – 15:00)
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Καλλής (Ανατ. Αττικής)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδίας)

Ρεπό: Καλλιθέα