• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 440 φορές

SL2: Το πλήρες πρόγραμμα και οι ημερομηνίες - 11 εμβόλιμες αγωνιστικές!

Το kerkidasport.gr σας παρουσιάζει το πλήρες πρόγραμμα του βορείου ομίλου της Super League 2 και τις ημερομηνίες των αγωνιστικών.

Σημειώνεται ότι στο πρόγραμμα υπάρχουν πλέον 11 εμβόλιμες αγωνιστικές, μετά την αύξηση των ομάδων σε κάθε όμιλο από 16 σε 17!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του βορρά:

1η (7/11/21) - 18η (13/2/22)

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα
Ολυμπιακός Β - ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια - Νίκη Βόλου
ΒΕΡΟΙΑ - Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου - Καβάλα
Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός
Πιερικός - Ξάνθη
Ρεπό: ΑΕΛ

2η (14/11/21) - 19η (16/2/22)

Θεσπρωτός - Πιερικός
Καβάλα - Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Πόντου
Νίκη Βόλου - ΒΕΡΟΙΑ
Ολυμπιακός Βόλου - Τρίγλια
ΠΑΟΚ Β - Πανσερραϊκός
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Ξάνθη

3η (21/11/21) - 20ή (20/2/22)

Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ
Πανσερραϊκός - Τρίκαλα
Τρίγλια - ΠΑΟΚ Β
ΒΕΡΟΙΑ - Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου - Νίκη Βόλου
Αν. Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός - Καβάλα
Ξάνθη - Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

4η (24/11/21) - 21η (27/2/22)

Καβάλα - Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Νίκη Βόλου - Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β - ΒΕΡΟΙΑ
Τρίκαλα - Τρίγλια
ΑΕΛ - Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η (28/11/21) - 22η (6/3/22)

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας
Τρίγλια - ΑΕΛ
ΒΕΡΟΙΑ - Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός - Νίκη Βόλου
Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας
Θεσπρωτός - Καβάλα
Ρεπό: Ολυμπιακός Β

6η (5/12/21) - 23η (9/3/22)

Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου - Ξάνθη
Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός
ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ - ΒΕΡΟΙΑ
Απόλλων Λάρισας - Τρίγλια
Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός
Ρεπό: Καβάλα

7η (12/12/21) - 24η (13/3/22)

Τρίγλια - Ολυμπιακός Β
ΒΕΡΟΙΑ - Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας - Τρίκαλα
Πιερικός - ΠΑΟΚ Β
Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου
Καβάλα - Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η (15/12/21) - 25η (20/3/22)

Νίκη Βόλου - Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β - Ξάνθη
Τρίκαλα - Πιερικός
ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου
Ολυμπιακός Β - ΒΕΡΟΙΑ
Πανσερραϊκός - Τρίγλια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η (19/12/21) - 26η (27/3/22)

ΒΕΡΟΙΑ - Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β
Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας
Πιερικός - ΑΕΛ
Ξάνθη - Τρίκαλα
Θεσπρωτός - ΠΑΟΚ Β
Καβάλα - Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τρίγλια

10η (29/12/21) - 27η (30/3/22)

Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β - Καβάλα
Τρίκαλα - Θεσπρωτός
ΑΕΛ - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Πιερικός
Ολυμπιακός Β - Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου
Τρίγλια - ΒΕΡΟΙΑ
Ρεπό: Νίκη Βόλου

11η (5/1/22) - 28η (3/4/22)

Απόλλων Πόντου - Τρίγλια
Αν. Καρδίτσας - Πανσερραϊκός
Πιερικός - Ολυμπιακός Β
Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός - ΑΕΛ
Καβάλα - Τρίκαλα
Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΒΕΡΟΙΑ

12η (9/1/22) - 29η (6/4/22)

ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ - Καβάλα
Απόλλων Λάρισας - Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Β - Ξάνθη
Πανσερραϊκός - Πιερικός
Τρίγλια - Αν. Καρδίτσας
ΒΕΡΟΙΑ - Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η (12/1/22) - 30ή (10/4/22)

Αν. Καρδίτσας - ΒΕΡΟΙΑ
Πιερικός - Τρίγλια
Ξάνθη - Πανσερραϊκός
Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β
Καβάλα - Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ
Νίκη Βόλου - Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ Β
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

14η (16/1/22) - 31η (13/4/22)

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ - Νίκη Βόλου
Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας
Ολυμπιακός Β - Καβάλα
Πανσερραϊκός - Θεσπρωτός
Τρίγλια - Ξάνθη
ΒΕΡΟΙΑ - Πιερικός
Απόλλων Πόντου - Αν. Καρδίτσας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

15η (23/1/22) - 32η (17/4/22)

Πιερικός - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - ΒΕΡΟΙΑ
Θεσπρωτός - Τρίγλια
Καβάλα - Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Β
Νίκη Βόλου - Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β - Τρίκαλα
Ρεπό: Αν. Καρδίτσας

16η (30/1/22) - 33η (27/4/22)

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Β - Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας
Τρίγλια - Καβάλα
ΒΕΡΟΙΑ - Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου - Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας - Πιερικός
Ρεπό: Τρίκαλα

17η (6/2/22) - 34η (1/5/22)

Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός - Απόλλων Πόντου
Καβάλα - Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας - Τρίγλια
Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β
ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα - ΑΕΛ
Ρεπό: Πιερικός