• ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 375 φορές

Ο Κατσικογιάννης από την Ήπειρο σφυρίζει το ματς Κυπέλλου της ΒΕΡΟΙΑΣ με την Καρδίτσα

Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας. 

Το εντός έδρας ματς της ΒΕΡΟΙΑΣ κόντρα στην Αναγέννηση Καρδίτσας θα διευθύνει ο Κατσικογιάννης (Ηπείρου), με βοηθούς τους Χατζηνάκο και Τσακίρη (Δράμας).

Αναλυτικά:

Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου (15.00)

Εθνικός-Προοδευτική (Δημ. Αγ. Αναργύρων)

Διαιτητής: Αν. Βλάχος (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Γουρνιάς, Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου (16.00)

ΟΦ Ιεράπετρας - Καλαμάτα (Βουζουνεράκειο, 15.00)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος (Δημ. Αρχανων)

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναχαϊκή (Δημ. Βραχνέικων)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κάλλης, Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Αχέρων Καναλακίου - Ολυμπιακός Βόλου (Δημ. Καναλακίου)

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)

Βοηθοί: Ζήρδας, Τσολακίδης (Αθήνας)

Λευκίμμη - Απόλλων Πόντου (Δημ. Λευκίμμης)

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Διαμαντής, Λιόντος (Ηπείρου)

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας - Λεβαδειακός (Δημ. Νέας Μηχανιώνας)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Καραϊσκάκης Άρτας - Ξάνθη (Δημ. Άρτας)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Ίσσα, Νικολάου (Αθήνας)

Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ (Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)

Εδεσσαϊκός-Κοζάνη (Δημ. Ριζαρίου)

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλής, Κουφός (Μακεδονίας)

Πιερικός - Ηρακλής (Α' ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Δράμας)

Θησέας Αγριάς - Πανσερραϊκός (Δημ. Νεάπολης)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Μάνος, Νίκζας (Λάρισας)

Φήκη - Νίκη Βόλου (Δημ. Τρικάλων)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Παραφέστας (Λάρισας)

Παναγρινιακός - Τρίκαλα (Παναιτωλικού)

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας (Δημ. Βέροιας)

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)

Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας (ΠΕΑΚΙ Ανατολής)

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

ΠΑΟ Ρουφ - Εργοτέλης (Πανιωνίου)

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

Νέα Αρτάκη - Κηφισιά (Δημ. Νέας Αρτάκης)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά)

Αιγάλεω - Χανιά («Στ. Μαυροθαλασσίτης»)

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πριόνας (Εύβοιας)

Καλλιθέα - Επισκοπή (Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Άρης Σούδας - Διαγόρας Ρόδου (Δημ. Περιβολίων)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Ηλιούπολη - Αστέρας Βλαχιώτη (Δημ. Ηλιούπολης)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

Εθνικός Σοχού-ΑΟ Υπάτου (Δημ. Σοχού)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)