![Στο νομό Καβάλας αγωνίζονται την Κυριακή Βέροια και Αγία Μαρίνα - Οι διαιτητές](/media/k2/items/cache/c460640b7fb1558c50e4fbf1d3a64459_XL.jpg)
- Γ' ΕΘΝΙΚΗ
- Posted
- Διαβάστηκε 1338 φορές
Στο νομό Καβάλας αγωνίζονται την Κυριακή Βέροια και Αγία Μαρίνα - Οι διαιτητές
Δύσκολες αναμετρήσεις στο νομό Καβάλας, δίνουν την ερχόμενη Κυριακή (07/04, 16:00) οι δύο ομάδες που εκπροσωπούν την Ημαθία στο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Γ' Εθνικής κατηγορίας, στο πλαίσιο της 30ής αγωνιστικής.
Ο ΝΠΣ Βέροια πηγαίνει στη Χρυσούπολη για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Νέστο, με τον αγώνα να διευθύνει τριάδα από τη Δράμα και συγκεκριμένα οι Χορόζογλου, Χατζηνάκος και Δημητριάδου.
Ο Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας αντιμετωπίζει στην Καβάλα την πρωτοπόρο τοπική ομάδα, με το παιχνίδι να "σφυρίζει" ο Κτίστης από την Ξάνθη, έχοντας βοηθούς τους συντοπίτες του, Ασικίδη και Εμίν Κεχαγιά.