![Οι διαιτητές των δύσκολων εκτός έδρας αγώνων Βέροιας και Αγ. Μαρίνας](/media/k2/items/cache/d0e4905e861cd87969cfed9898dc27d0_XL.jpg)
- Γ' ΕΘΝΙΚΗ
- Posted
- Διαβάστηκε 1034 φορές
Οι διαιτητές των δύσκολων εκτός έδρας αγώνων Βέροιας και Αγ. Μαρίνας
Δύσκολες εκτός έδρας αναμετρήσεις δίνουν αυτή την Κυριακή (25/2) οι δύο ομάδες που εκπροσωπούν την Ημαθία στο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Γ' Εθνικής κατηγορίας.
Η ΕΠΟ ανακοίνωσε σήμερα τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς της 24ης αγωνιστικής, με το παιχνίδι της Βέροιας κόντρα στον ΑΟ Χανιώτης (γήπεδο Κασσανδρείας) να "σφυρίζει" ο Γιαννακός, έχοντας βοηθούς τους Κλεισιάρη και Κωνσταντάρα (Σ.Δ. Μακεδονίας), ενώ τον αγώνα της Αγίας Μαρίνας με τον Ποσειδώνα Μηχανιώνας να διευθύνει ο Βλάχος από τα Γρεβενά, με βοηθούς τον συντοπίτη του Μπόλη και τον Γούτα από την Χαλκιδική.