![Γ' Εθνική: Οι διαιτητές των κρίσιμων αγώνων της Τετάρτης για Βέροια και Αγ. Μαρίνα](/media/k2/items/cache/59c727cce8f88f20689c367be7c302fc_XL.jpg)
- Γ' ΕΘΝΙΚΗ
- Posted
- Διαβάστηκε 1026 φορές
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές των κρίσιμων αγώνων της Τετάρτης για Βέροια και Αγ. Μαρίνα
Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές των αγώνων της εμβόλιμης 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας (20/12, 15:00), όπου οι δύο εκπρόσωποι της Ημαθίας δίνουν κρίσιμες αναμετρήσεις.
Το εντός έδρας παιχνίδι του ΝΠΣ Βέροια κόντρα στον Θερμαϊκό Θέρμης, θα "σφυριξει" ο Κοντογιώργος, με βοηθούς τους Δίχρη και Στεργιακούλη (Σ.Δ. Λάρισας).
Το εκτός έδρας ματς της Αγίας Μαρίνας με τον ΑΟ Χανιώτης (γήπεδο Ορμύλιας Χαλκιδικής), θα διευθύνει ο Κοσμόγλου, με βοηθούς τους Γιατσίδη και Κουντουρά (Σ.Δ. Μακεδονίας).