Άξιζε τη νίκη, έφυγε με τον βαθμό από τα Κουφάλια η Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ισόπαλη αναδείχθηκε η Αναγέννηση Γιαννιτσών στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής απέναντι στον ΠΑΟ Κουφαλίων.

Η ομάδα του Ημαθιώτη προπονητή Σταύρου Κωστογλίδη, είχε την υπεροχή στο πρώτο ημίχρονο και κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ με τον Πασσαλή στο 30ο λεπτό, έχοντας και άλλες ευκαιρίες να πετύχει και δεύτερο τέρμα.

Το δεύτερο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν με τον Τσολακίδη στο 50ο λεπτό σε 1-1, που έμεινε μέχρι τη λήξη του αγώνα.

ΠΑΟ Κουφαλίων: Πατσιογεώργος, Χατζηλιάδης, Λαζαρίδης, Γάκης, Μπουγαΐδης, Αντωνιάδης Π., Βελλίνης, Κωτούλας, Στεφανίδης, Παπαδάκης, Τσολακίδης

Αναγέννηση Γιαννιτσών: Καραογλανίδης, Μπαμπαλής, Γκαρακλίδης, Πασσαλής, Παπαδόπουλος, Κάρτζιος, Γιαννόπουλος, Ξόμπλιος, Πανταζής, Τσιότρας, Χαραβητίδης.

Πατήστε για να δείτε στιγμιότυπα και δηλώσεις από τον αγώνα...