Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου για την σεζόν 2020-2021

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας για την σεζόν 2020-2021, το οποίο θα ξεκινήσει την Κυριακή 11 Οκτωβρίου.

Στον 2ο όμιλο που παίρνουν μέρος και οι τρεις ομάδες της Ημαθίας, συμμετέχουν συνολικά 15 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 30 αγωνιστικών.

Στην πρεμιέρα, ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Εθνικό Γιαννιτσών, η Νίκη Αγκαθιάς υποδέχεται την Καλλικράτεια, ενώ ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας έχει ρεπό.

Τα Ημαθιώτικα ντέρμπι θα διεξαχθούν:

3η αγωνιστική: Νίκη Αγκαθιάς - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

5η αγωνιστική: Μ. Αλεξ. Τρικάλων - ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

6η αγωνιστική: Νίκη Αγκαθιάς - Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Ρεπό

Εδεσσαϊκός

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

Νέα Καλλικράτεια

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Αετός Βαρβάρας

Μακεδονικός

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

2η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Εδεσσαϊκός

Ρεπό

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Μακεδονικός

Αετός Βαρβάρας

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

3η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Ρεπό

Μακεδονικός

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Νέα Καλλικράτεια

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Αετός Βαρβάρας

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική

 

 

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκός

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Μακεδονικός

Ρεπό

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Αετός Βαρβάρας

5η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός

 - 

Εδεσσαϊκός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Ρεπό

Αετός Βαρβάρας

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

6η αγωνιστική

 

 

Αγροτικός Αστέρας

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Μακεδονικός

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Εδεσσαϊκός

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Αετός Βαρβάρας

Ρεπό

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Μακεδονικός

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

Αετός Βαρβάρας

 - 

Εδεσσαϊκός

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

8η αγωνιστική

 

 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Μακεδονικός

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Αετός Βαρβάρας

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός

 - 

Νέα Καλλικράτεια

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Ρεπό

9η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Αετός Βαρβάρας

 - 

Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Αγροτικός Αστέρας

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό

 - 

Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

10η αγωνιστική

 

 

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Αετός Βαρβάρας

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Μακεδονικός

 - 

Νέα Καλλικράτεια

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Ρεπό

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

11η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Αετός Βαρβάρας

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό

 - 

Μακεδονικός

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Εδεσσαϊκός

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

12η αγωνιστική

 

 

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Αετός Βαρβάρας

 - 

Νέα Καλλικράτεια

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Ρεπό

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

13η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Νέα Καλλικράτεια

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό

 - 

Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

Μακεδονικός

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Αγροτικός Αστέρας

14η αγωνιστική

 

 

Θερμαϊκός Θέρμης

 - 

ΠΑΟ Κουφαλίων

Νέα Καλλικράτεια

 - 

Ρεπό

Ποσειδών Μηχανιώνας

 - 

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Αετός Βαρβάρας

 - 

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Θύελλα Σαρακηνών

 - 

Εδεσσαϊκός

Εθνικός Γιαννιτσών

 - 

Νίκη Αγκαθιάς

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 - 

Αναγέννηση Πλαγιάς

Μακεδονικός

 - 

Αγροτικός Αστέρας

15η αγωνιστική

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων

 - 

Ρεπό

Αναγέννηση Γιαννιτσών

 - 

Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

 - 

Νέα Καλλικράτεια

Εδεσσαϊκός

 - 

Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς

 - 

Αετός Βαρβάρας

Αναγέννηση Πλαγιάς

 - 

Θύελλα Σαρακηνών

Αγροτικός Αστέρας

 - 

Εθνικός Γιαννιτσών

Μακεδονικός

 - 

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων