Μεγάλο διπλό της ΝΑΟΥΣΑΣ, νίκη εντός της ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ, νέα συντριβή των ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Σήμερα πραγματοποιήθηκε η 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος  της Γ΄Εθνικής και στον 2ο όμιλο οι δύο από τις τρεις ομάδες της Ημαθίας πήραν το τρίποντο.

Συγκεκριμένα μεγάλη νίκη πέτυχε μέσα στην Χαλάστρα η ΝΑΟΥΣΑ, αφού κατάφερε να πετύχει το μοναδικό τέρμα του αγώνα με τη εκπνοή του, με τον συνήθη ύποπτο Κωστόπουλο.

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ στο γήπεδό της επικράτησε 2-1 του Κιλκισιακού, αφού το πρώτο ημίχρονο ήταν στο 1-1 και στην επανάληψη ο Ραχήμ με πέναλτι έδωσε το πολύτιμο τρίποντο στους Ημαθιώτες.

Τέλος τα ΤΡΙΚΑΛΑ σε δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι γνώρισαν τη συντριβή, αυτή την φορά στο Παλαιοχώρι χάνοντας 5-1 από την τοπική ομάδα.