SL1: Το αναλυτικό πρόγραμμα για play off και play out

Το αναλυτικό πρόγραμμα των πλέι οφ και των πλέι άουτ της Σούπερ Λίγκας 1 έγινε γνωστό στο Δ.Σ. της διοργανώτριας την Τετάρτη (17/3).

Όπως προκύπτει, τα ματς για τις θέσεις 1-6 θα διεξάγονται Κυριακές, ενώ Σάββατα και Δευτέρες θα γίνονται τα αντίστοιχα για τις θέσεις 7-14, με τις δύο τελευταίες αγωνιστικές στα ισάριθμα μίνι πρωταθλήματα να έχουν κοινή ώρα έναρξης τις 19.30.

Αναλυτικά:

ΠΛΕΪ ΟΦ

1η αγωνιστική

Κυριακή (21/3)

Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός (15.00)

Ολυμπιακός - Άρης (17.15)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (19.30)

2η αγωνιστική

Κυριακή (4/4)

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (15.00)

Άρης - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

ΑΕΚ - Ολυμπιακός (19.30)

3η αγωνιστική

Κυριακή (11/4)

Άρης - ΑΕΚ (15.00)

Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ (17.15)

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19.30)

4η αγωνιστική

Κυριακή (18/4)

Παναθηναϊκός - Άρης (15.00)

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (19.30)

5η αγωνιστική

Τετάρτη (21/4)

Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (17.15)

Άρης - ΠΑΟΚ (19.30)

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (21.30)

6η αγωνιστική

Κυριακή (25/4)

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (15.00)

Αστέρας Τρίπολης - Άρης (17.15)

Ολυμπιακός - ΑΕΚ (19.30)

7η αγωνιστική

Τετάρτη (5/5)

Άρης - Ολυμπιακός (17.15)

Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης (19.30)

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (21.30)

8η αγωνιστική

Κυριακή (9/5)

ΠΑΟΚ - Άρης (15.00)

Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός (17.15)

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (19.30)

9η αγωνιστική

Τετάρτη (12/5)

Άρης - Παναθηναϊκός (19.30)

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ (19.30)

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (19.30)

10η αγωνιστική

Κυριακή (16/5)

ΑΕΚ - Άρης (19.30)

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός (19.30)

ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης (19.30)

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ

1η αγωνιστική

Σάββατο (20/3)

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ (15.00)

ΝΠΣ Βόλος - ΟΦΗ (17.15)

ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (19.30)

Παναιτωλικός - Λαμία (19.30)

2η αγωνιστική

Σάββατο (3/4)

Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης (15.00)

ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)

ΑΕΛ - Παναιτωλικός (19.30)

Λαμία - ΝΠΣ Βόλος (19.30)

3η αγωνιστική

Σάββατο (10/4)

ΝΠΣ Βόλος - Παναιτωλικός (15.00)

Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ (17.15)

Ατρόμητος - ΑΕΛ (19.30)

Δευτέρα (12/4)

ΠΑΣ Γιάννινα -Λαμία (19.30)

4η αγωνιστική

Σάββατο (17/4)

ΟΦΗ - Ατρόμητος (15.00)

Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης (17.15)

ΝΠΣ Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Δευτέρα (19/4)

Λαμία - ΑΕΛ (19.30)

5η αγωνιστική

Σάββατο (24/4)

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (15.00)

ΑΕΛ - ΟΦΗ (17.15)

Ατρόμητος - Λαμία (19.30)

Μ. Δευτέρα (26/4)

Απόλλων Σμύρνης - ΝΠΣ Βόλος (19.30)

6η αγωνιστική

Σάββατο (8/5)

ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης (19.30)

ΝΠΣ Βόλος - ΑΕΛ (19.30)

Παναιτωλικός - Ατρόμητος (19.30)

Λαμία - ΟΦΗ (19.30)

7η αγωνιστική

Σάββατο (15/5)

ΟΦΗ - Παναιτωλικός (19.30)

ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Απόλλων Σμύρνης - Λαμία (19.30)

Ατρόμητος - ΝΠΣ Βόλος (19.30)

a-sports.gr