Ισόπαλη χωρίς τέρματα η ΝΑΟΥΣΑ στο Στρατώνι

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι που έδωσε η ΝΑΟΥΣΑ στο Στρατώνι της Χαλκιδικής, για την 1η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική κατηγορία.

Το τελικό αποτέλεσμα ήταν ισόπαλο χωρίς τέρματα, με τους Ναουσαίους να έχουν τον έλεγχο του αγώνα στο πρώτο 45λεπτο, τους γηπεδούχους όμως να είναι πιο απειλητικοί έχοντας δύο δοκάρια στο 20ό και 32ο λεπτό!

Στην επανάληψη οι "κυανόλευκοι" μπήκαν πιο δυνατά και είχαν δύο πολύ καλές στιγμές με τους Ηλιάδη (56') και Καφέ (75'), χωρίς ωστόσο να καταφέρουν να σκοράρουν, με το 0-0 να μένει έως το τέλος του αγώνα.

Η σύνθεση της ΝΑΟΥΣΑΣ: Ιωακειμίδης, Ζούρκος, Περηφανόπουλος, Ηλιάδης, Μουσικάκης, Αβραμόπουλος, Συμπεθέρης (64' Σαρηγιαννίδης), Λαμπριανίδης (90'+ Πατατούκας), Μουρίκι, Καφές, Ουέλινγκτον (78' Α. Βλαχοδήμος).

* Στο άλλο ματς του τρίτου ομίλου ο Αλμωπός Αριδαίας επικράτησε άνετα με 5-0 του Πάικου Γουμένισσας (3' Προβατίδης, 21', 81' Καπουσούζης, 83' Καραδήμος, 86' Τσιμτσιρίδης)!