![Σημαντική προσθήκη με Αραπέλη για την Ποντιακή Νεολαία Αράχου](/media/k2/items/cache/aca9c70db1322cad87331205d0852f36_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 625 φορές
Σημαντική προσθήκη με Αραπέλη για την Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Σε μία ακόμη σημαντική προσθήκη προχώρησε η νεοφώτιστη στην Α1 ΕΠΣΗ ομάδα του Αράχου, δυναμώνοντας ακόμα περισσότερο το ρόστερ της!
Συγκεκριμένα, οι "κυανέρυθροι" απέκτησαν τον 26χρονο επιθετικό Νίκο Αραπέλη, ο οποίος ξεκίνησε προετοιμασία φέτος με την Α.Ε. Αλεξάνδρειας όμως δεν συνέχισε στην ομάδα και έτσι την Δευτέρα (12/10) ανακοινώθηκε από την Ποντιακή Νεολαία του Αράχου.
Ο Αραπέλης έχει αγωνιστεί στο παρελθόν σε Βέροια, Κεφαλονιά, Πολύκαστρο και αναμένεται να βοηθήσει σε μεγάλο βαθμό την ομάδα του Αράχου την φετινή σεζόν.