![Γεύμα... εργασίας στον Άρη Π. Σκυλιτσίου!](/media/k2/items/cache/0f38c78674a3ae9e96b21d1030ba0601_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 873 φορές
Γεύμα... εργασίας στον Άρη Π. Σκυλιτσίου!
Γεύμα, με την ευκαιρία της έναρξης της νέας ποδοσφαιρικής περιόδου, παρέθεσε ο πρόεδρος του Άρη Παλιού Σκυλιτσίου, Αντώνης Πάππος στην διοίκηση, τους αρχηγούς και το προπονητικό τιμ της ομάδας.
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε σε πολύ καλό κλίμα στο "Αγγελικόν Μεζεδοπωλείον" και όπως ήταν λογικό η συζήτηση επικεντρώθηκε γύρω από το πρωτάθλημα της σαιζόν 2015-2016.
Όλοι ευχήθηκαν καλή αρχή στον Άρη και βέβαια να υλοποιήσει τους στόχους που έχει θέσει για την φετινή σαιζόν.