![Παραχώρηση παικτών από την ΑΕΠ Βέροιας](/media/k2/items/cache/c8703ec33a2342190ee7c2eb32006ce0_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 1816 φορές
Παραχώρηση παικτών από την ΑΕΠ Βέροιας
Την παραχώρηση δύο ποδοσφαιριστων της ανακοίνωσε η ΑΕΠ Βέροιας.
Αναλυτικά:
Οι ποδοσφαιριστές της Α.Ε.Π. Βεροιας Παπαγεωργόπουλος Αθανάσιος και Κολμπουτσαι Κωνσταντίνος παραχωρήθηκαν, με υποσχετική ενός έτους, στον ΦΑΣ Νάουσα και στην Κίτρινη Θύελλα Πατρίδας αντίστοιχα, ομάδες που αγωνίζονται στην Α Κατηγορία του Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ Ημαθίας.
Η Α.Ε.Π. Βέροιας τους εύχεται καλή επιτυχία στις νέες τους ομάδες!