![Την Τρίτη 13/12 η προπόνηση προεπιλογής για τη Στελέχωση της Μικτής Κ16](/media/k2/items/cache/ae2a27ce0ce249cbe8a889220cba7f04_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 335 φορές
Την Τρίτη 13/12 η προπόνηση προεπιλογής για τη Στελέχωση της Μικτής Κ16
Από την Τεχνική Επιτροπή της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας (Ε.Π.Σ.Η.) ανακοινώθηκε ότι:
Την ΤΡΙΤΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 θα πραγματοποιηθεί Προπόνηση Προεπιλογής για τη Στελέχωση της Μικτής Ομάδας Κ-16 (ποδοσφαιριστές γεννηθέντες κατά τα έτη 2007 και 2008) στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥ.
Παρακαλούνται όλοι οι ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στον χώρο των αποδυτηρίων του γηπέδου το αργότερο μέχρι τις 3:30 μ.μ., με αθλητική περιβολή δική τους.