!["Μπαμ" με Ζούρκο το Μακροχώρι](/media/k2/items/cache/8e1e566e7271a5bc234ee6e1818e467c_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 1668 φορές
"Μπαμ" με Ζούρκο το Μακροχώρι
Σημαντική μεταγραφική ενίσχυση για την ποδοσφαιρική ομάδα του Μακροχωρίου, καθώς απέκτησε τον έμπειρο Νίκο Ζούρκο.
Ο 32χρονος μεσοεπιθετικός, που έχει αγωνιστεί μεταξύ άλλων σε Πιερικό, Βέροια, Γιαννιτσά, Αιγινιακό, Νάουσα και Λευκάδια, αναμένεται να αποτελέσει σημαντικό γρανάζι στην φετινή πορεία της Μακροχωριτικης ομάδας.