Β' ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του 2ου γύρου

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΗ το πλήρες πρόγραμμα του 2ου γύρου του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας.

Αναλυτικά:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

10η αγωνιστική
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

11η αγωνιστική
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

12η αγωνιστική
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

13η αγωνιστική
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

14η αγωνιστική
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

15η αγωνιστική
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

16η αγωνιστική
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

17η αγωνιστική
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

18η αγωνιστική
20.02.2021-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
20.02.2021-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
20.02.2021-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
20.02.2021-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

10η αγωνιστική
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
12.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

11η αγωνιστική
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
19.12.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

12η αγωνιστική
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
09.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

13η αγωνιστική
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
16.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

14η αγωνιστική
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
23.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15η αγωνιστική
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
30.01.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

16η αγωνιστική
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
06.02.2022-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

17η αγωνιστική
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
13.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΡΕΠΟ:ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

18η αγωνιστική
20.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
20.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
20.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
20.02.2022-Ώρα:15.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΛΕΥΚΑΔΙΑ