Α' ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα του πρώτου γύρου

Από την ΕΠΣ Ημαθίας ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος της Α' κατηγορίας.

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική
18.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
18.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
18.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
18.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
18.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
25.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
25.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
25.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
25.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
25.09.2021-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΜΕΣΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

3η αγωνιστική
02.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο: ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
02.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο: ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
02.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο: ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
02.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο: ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
02.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο: ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

4η αγωνιστική
09.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
09.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
09.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
09.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
09.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΕΣΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ

5η αγωνιστικη
16.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
16.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
16.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
16.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
16.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

6η αγωνιστική
23.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
23.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
23.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
23.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
23.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

7η αγωνιστική
30.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΕΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
30.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
30.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΟΠΑΝΟΥ ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
30.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
30.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΜΕΣΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ

8η αγωνιστική
06.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
06.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
06.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
06.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
06.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΜΕΣΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

9η αγωνιστική
13.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
13.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
13.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
13.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
13.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ