Συνεχίζει να εντυπωσιάζει ο Φίλιππος Μελίκης - Φιλική νίκη 6-1 στην Κοζάνη! (video)

Άλλη μια ευρεία φιλική νίκη πέτυχε η ομάδα της Μελίκης, αυτή τη φορά στην Κοζάνη κόντρα στην Α.Ε. με σκορ 6-1!

Φάσεις και γκολ

19’ Καραγκιοζόπουλος δεν έπιασε το σουτ καλά.

27’ 1-0 Ωραιο σουτ διαγώνιο του Παρσόπουλου.

28’ Στο επόμενο Λεπτό ο Σάκης Τσικόπουλος Με ωραίο ένα δύο με τον Καραγιάννη κάνει το 2-0.

33’ Διαγώνιο σουτ του Καραγιάννη γλείφει το δοκάρι

46’ Παρά λίγο αυτογκόλ με κεφαλιά του Φωτούλα στο δικό του δοκάρι.

59’ 1-2 Μετά από λάθος της άμυνας του Φιλίππου ο Μορτιροσοφ μειώνει για τους γηπεδούχους.

62’ Απαντάει με γκολ ο Σαμιώτης, παίρνει το ριμπάουντ από ωραία απόκρουση του Χλιαρά σε σουτ του Τσικόπουλου

72’ Όμορφο διαγώνιο σουτ του Μουστάκα και κάνει το 1-4.

73’ Κεφαλιά Σαμιώτη μετά από άστοχη έξοδο του τερματοφύλακα και 1-5

87’ 1-6 Αργυρόπουλος.

Σύνθεση Φιλίππου Μελίκης:

Α Ημίχρονο: Ζηνόβιος, Καραγκιοζόπουλος, Θυμιόπουλος Δημ. Παπαδόπουλος, Ηλιάδης, Βενιόπουλος, Λεκα, Ζούρας, Τσικόπουλος Σ. Καραγιάννης, Παρσόπουλος.

Β. Ημίχρονο: Μπρεγκου, Καφετζής, Σαμιώτης, Πάνου, Τσιφλιδης, Μπατσίλας, Βουδούρης, Κίτσα, Κούκλας, Μουστάκας, Αργυρόπουλος, Μπούθας.