ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα των κατηγοριών Κ16 και Κ14

Από την ΕΠΣ Ημαθίας ανακοινώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Κ16 και Κ14.

Αναλυτικά:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (1): -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΣ (1): -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (2) - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (1) - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΣ (1): -

3η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (2) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (1): -

4η αγωνιστική
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (2) - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΠΣ (1): -

5η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΒΕΡΟΙΑ ΠΣ (1) - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (2): -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (1) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ ΠΣ (1) - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (2) - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (1): -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

7η αγωνιστική
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (1) - ΒΕΡΟΙΑ ΠΣ (1): -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ (2): -

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ (2) - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ (2): -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ (2) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ (2): -

6η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ (2): -

7η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ (2) - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ: -
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

4η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ: -
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -

6η αγωνιστική
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: -

9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ: -
ΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ: -