![Τον Άρη Θεσ/νίκης υποδέχονται τα κορίτσια της Αγ. Βαρβάρας](/media/k2/items/cache/97d987363fe63c4fd6af306d4ce1e151_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 759 φορές
Τον Άρη Θεσ/νίκης υποδέχονται τα κορίτσια της Αγ. Βαρβάρας
Η γυναικεία ομάδα του Αγροτικού Αστέρα, την Κυριακή 13/04, αγωνίζεται στις 15:00, στο γήπεδο της Αγίας Βαρβάρας, με την αντίστοιχη ομάδα του Άρη Θεσσαλονίκης, για την 13η αγωνιστική της Β΄ Εθνικής κατηγορίας, σύμφωνα με το πρόγραμμα της ΕΠΟ.
Ο Αγροτικός Αστέρας καλεί όλο το φίλαθλο κόσμο της Ημαθίας και της γύρω περιοχής για να στηρίξει της προσπάθειες της γυναικείας ομάδας στη Β΄ Εθνική κατηγορία.
Ειδική πρόσκληση απευθύνει σε όλους τους επικεφαλής των Δημοτικών και Περιφερειακών εκλογών και στους υποψηφίους συμβούλους, για να δουν από κοντά της δυνατότητες της γυναικείας ομάδας.