ΕΠΣΗ: Κρίσιμα εξ' αναβολής παιχνίδια την Τετάρτη σε Α' και Β' κατηγορία

Τέσσερις αναμετρήσεις που είχαν αναβληθεί λόγω της κακοκαιρίας διεξάγονται την Τετάρτη 30 Ιανουαρίου στις 3μμ.

Οι δύο από αυτές είναι για την 15η αγωνιστική της Α' κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας και πρόκειται για τα ματς του Κλειδίου με τη Μαρίνα και της Μελίκης με το Μακροχώρι, τα οποία μπορούν να χαρακτηριστούν "ο θάνατός σου, η ζωή μου", αφού και οι τέσσερις ομάδες καίγονται για τη νίκη στην προσπάθεια για την σωτηρία!

Δύο ακόμη παιχνίδια διεξάγονται για την 7η αγωνιστική του δευτέρου ομίλου της Β' κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας, αυτά μεταξύ Αγ. Γεωργίου - Στενημάχου και Ολυμπιακού Νάουσας - Ραχιάς, το οποίο θα συνεχιστεί από το β' ημίχρονο με σκορ 2-2 (φωτο του αγώνα που είχε διακοπεί στο ημίχρονο λόγω ομίχλης).