![Κάλεσμα του Αγρ. Αστέρα Αγ. Βαρβάρας](/media/k2/items/cache/1162815ad9bf895f2061c0defe3b0cae_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 609 φορές
Κάλεσμα του Αγρ. Αστέρα Αγ. Βαρβάρας
Η ανδρική ομάδα του Αγροτικού Αστέρα, την Κυριακή 23/3/2014, αγωνίζεται στο γήπεδο του Aγγελοχωρίου, στις 16:00, με την αντίστοιχη ομάδα Α.Σ Ειρηνούπολης, στον αγώνα κατάταξης, για την ανάδειξη του υπερπρωταθλητή περιόδου 2013/14, της Α2 ερασιτεχνικής κατηγορίας ΕΠΣ Ημαθίας.
Ο Αγροτικός Αστέρας καλεί όλο το φίλαθλο κόσμο της Ημαθίας, για να στηρίξει την προσπάθεια της ομάδας.