![Έκοψε την πίτα το Μακροχώρι](/media/k2/items/cache/0da1ecc68003eb2167d9c2f0f408c7c2_XL.jpg)
- ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 1724 φορές
Έκοψε την πίτα το Μακροχώρι
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα έκοψε το Μακροχώρι το βράδυ της Πέμπτης (5/1) στην οικογενειακή ταβέρνα της Μαριάννας Αρβανίτη.
Τυχερός της βραδιάς αλλά και μεγάλος άτυχος της χρονιάς ήταν ο Σταύρος Μπρανιώτης (κάτω φωτό.). Τυχερός γιατί κέρδισε το φλουρί αλλά άτυχος γιατί έμαθε ότι ο τραυματισμός που υπέστη στην προπόνηση είναι ρήξη χιαστού και θα υποβληθεί σε εγχείρηση γεγονός που θα τον κρατήσει τουλάχιστον 5 με 6 μήνες εκτός γηπέδων.
Εμείς στο kerkidasport.grτου ευχόμαστε καλή ανάρρωση και γρήγορη επάνοδο στους αγωνιστικούς χώρους.