SL2: Το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2022-2023

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της SL2 2022-2023 στον Βόρειο όμιλο, όπου συμμετέχει και η ομάδα της ΒΕΡΟΙΑΣ, έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (06/11/22) - 16η αγωνιστική (19/02/23)

Απόλλων Πόντου – Διαγόρας Ρόδου

ΑΕΛ – Ηρακλής Λάρισας

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΟΚ Β'

Μακεδονικός – Νίκη Βόλου

Παναθηναϊκός Β' – Απόλλων Λάρισας

Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός

Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

2η αγωνιστική (13/11/22) - 17η αγωνιστική (26/02/23)

Διαγόρας Ρόδου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Απόλλων Πόντου

ΠΑΟΚ Β' – ΑΕΛ

Νίκη Βόλου – ΒΕΡΟΙΑ

Απόλλων Λάρισας – Μακεδονικός

Θεσπρωτός – Παναθηναϊκός Β'

Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός

Ρεπό: Ηρακλής

3η αγωνιστική (20/11/22) - 18η αγωνιστική (05/03/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας

Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β'

ΑΕΛ – Νίκη Βόλου

ΒΕΡΟΙΑ – Απόλλων Λάρισας

Μακεδονικός – Θεσπρωτός

Παναθηναϊκός Β' – Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός – Ηρακλής

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

4η αγωνιστική (27/11/22) - 19η αγωνιστική (12/03/23)

ΠΑΟΚ Β' – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Διαγόρας Ρόδου

Ηρακλής – Παναθηναϊκός Β'

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός

Θεσπρωτός – ΒΕΡΟΙΑ

Απόλλων Λάρισας – ΑΕΛ

Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου

Ρεπό: Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική (04/12/22) - 20η αγωνιστική (19/03/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

ΑΕΛ – Θεσπρωτός

ΒΕΡΟΙΑ – Αλμωπός Αριδαίας

Μακεδονικός – Ηρακλής

Παναθηναϊκός Β' – Πανσερραϊκός

Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΟΚ Β'

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

6η αγωνιστική (11/12/22) - 21η αγωνιστική (26/03/23)

Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Διαγόρας Ρόδου

ΠΑΟΚ Β' – Ηρακλής Λάρισας

Πανσερραϊκός – Μακεδονικός

Ηρακλής – ΒΕΡΟΙΑ

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ

Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου

Ρεπό : Παναθηναϊκός Β'

7η αγωνιστική (18/12/22) - 22η αγωνιστική (02/04/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θεσπρωτός

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ – Ηρακλής

ΒΕΡΟΙΑ – Πανσερραϊκός

Μακεδονικός – Παναθηναϊκός Β'

Ηρακλής Λάρισας – Νίκη Βόλου

Διαγόρας Ρόδου – Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: ΠΑΟΚ Β'

8η αγωνιστική (21/12/22) - 23η αγωνιστική (09/04/23)

Αλμωπός Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θεσπρωτός – Διαγόρας Ρόδου

Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Λάρισας

Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β'

Παναθηναϊκός Β' – ΒΕΡΟΙΑ

Πανσερραϊκός – ΑΕΛ

Ηρακλής – Απόλλων Πόντου

Ρεπό: Μακεδονικός

9η αγωνιστική (04/01/23) - 24η αγωνιστική (19/04/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός

ΑΕΛ – Παναθηναϊκός Β'

ΒΕΡΟΙΑ – Μακεδονικός

ΠΑΟΚ Β' – Απόλλων Λάρισας

Ηρακλής Λάρισας – Θεσπρωτός

Διαγόρας Ρόδου – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική (08/01/23) - 25η αγωνιστική (23/04/23)

Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής – Διαγόρας Ρόδου

Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής Λάρισας

Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β'

Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Μακεδονικός – ΑΕΛ

Παναθηναϊκός Β' – Απόλλων Πόντου

Ρεπό: ΒΕΡΟΙΑ

11η αγωνιστική (15/01/23) - 26η αγωνιστική (30/04/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός Β'

Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός

ΑΕΛ – ΒΕΡΟΙΑ

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

ΠΑΟΚ Β' – Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής Λάρισας – Ηρακλής

Διαγόρας Ρόδου – Πανσερραϊκός

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική (22/01/23) - 27η αγωνιστική (07/05/23)

Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναθηναϊκός Β' – Διαγόρας Ρόδου

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Λάρισας

Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β'

Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

ΒΕΡΟΙΑ – Απόλλων Πόντου

Ρεπό: ΑΕΛ

13η αγωνιστική (29/01/23) - 28η αγωνιστική (14/05/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΒΕΡΟΙΑ

Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας

Νίκη Βόλου – Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β' – Πανσερραϊκός

Ηρακλής Λάρισας – Παναθηναϊκός Β'

Διαγόρας Ρόδου – Μακεδονικός

Ρεπό: Θεσπρωτός

14η αγωνιστική (05/02/23) - 29η αγωνιστική (21/05/23)

ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΒΕΡΟΙΑ – Διαγόρας Ρόδου

Μακεδονικός – Ηρακλής Λάρισας

Παναθηναϊκός Β' – ΠΑΟΚ Β'

Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου

Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός

Ρεπό: Απόλλων Πόντου

15η αγωνιστική (12/02/23) - 30η αγωνιστική (28/05/23)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός – Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός

Νίκη Βόλου – Παναθηναϊκός Β'

ΠΑΟΚ Β' – Μακεδονικός

Ηρακλής Λάρισας – ΒΕΡΟΙΑ

Διαγόρας Ρόδου – ΑΕΛ

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας