Super League 1: Το αναλυτικό πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου

Η Super League ανακοίνωσε στο ΔΣ της Τρίτης (20/08) τις ημέρες και τις ώρες των αγώνων μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου της κανονικής διάρκειας.

Το ντέρμπι της 6ης αγωνιστικής ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκό θα γίνει την Κυριακή 2 Οκτωβρίου, ενώ η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον Ιωνικό τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου, στο πρώτο της παιχνίδι στο νέο της γήπεδο!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

6η αγωνιστική

Σάββατο 1 Οκτωβρίου

19:30 Λαμία - Λεβαδειακός

Κυριακή 2 Οκτωβρίου

15:00 Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ

16:00 Ολυμπιακός - Ατρόμητος

19:30 Βόλος - Άρης

21:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Δευτέρα 3 Οκτωβρίου

18:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός

20:00 ΑΕΚ - Ιωνικός

7η αγωνιστική

Σάββατο 8 Οκτωβρίου

17:00 Παναιτωλικός - Βόλος

19:30 Ιωνικός - Λαμία

Κυριακή 9 Οκτωβρίου

16:00 ΟΦΗ - Ολυμπιακός

16:30 Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ

19:30 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης

21:15 Άρης - ΑΕΚ

Δευτέρα 10 Οκτωβρίου

18:00 Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα

8η αγωνιστική

Σάββατο 15 Οκτωβρίου

17:00 Βόλος - Λεβαδειακός

20:30 Άρης - Ιωνικός

Κυριακή 16 Οκτωβρίου

16:00 ΑΕΚ - Ατρόμητος

18:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΦΗ

19:30 Λαμία - Παναθηναϊκός

20:30 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός

Δευτέρα 17 Οκτωβρίου

20:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική

Σάββατο 22 Οκτωβρίου

19:00 Ατρόμητος - Βόλος

19:30 Παναιτωλικός - Ολυμπιακός

Κυριακή 23 Οκτωβρίου

16:00 Ιωνικός - ΠΑΣ Γιάννινα

19:30 Παναθηναϊκός - Άρης

19:30 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

Δευτέρα 24 Οκτωβρίου

18:00 Λεβαδειακός - ΑΕΚ

20:00 ΟΦΗ- Λαμία

10η αγωνιστική

Σάββατο 29 Οκτωβρίου

17:00 Ιωνικός - Παναιτωλικός

19:30 Βόλος - Παναθηναϊκός

Κυριακή 30 Οκτωβρίου

16:00 Ολυμπιακός - Λαμία

16:30 Λεβαδειακός - Ατρόμητος

19:30 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

20:30 Άρης - ΟΦΗ

Δευτέρα 31 Οκτωβρίου

18:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης

11η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

16:30 Λαμία - Βόλος

18:30 ΟΦΗ - Ιωνικός

19:00 Ατρόμητος - Άρης

21:00 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

16:00 Παναιτωλικός - Λεβαδειακός

19:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

20:30 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ

12η αγωνιστική

Τρίτη 8 Νοεμβρίου

20:00 Άρης - Λαμία

Τετάρτη 9 Νοεμβρίου

17:00 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

18:00 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης

20:00 ΑΕΚ - ΟΦΗ

20:00 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός

Πέμπτη 10 Νοεμβρίου

20:00 Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα

21:30 Ιωνικός - ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική

Κυριακή 13 Νοεμβρίου

16:00 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος

16:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης

18:00 Λαμία - Παναιτωλικός

19:30 Ολυμπιακός - ΑΕΚ

21:30 ΠΑΟΚ - Βόλος

Δευτέρα 14 Νοεμβρίου

18:00 Αστέρας Τρίπολης - Ιωνικός

19:30 ΟΦΗ - Λεβαδειακός