Ιδανικό φινάλε στη φετινή εκπληκτική σεζόν για τις Veria Ladies!

Κάτω από εξαιρετικές καιρικές συνθήκες και με την ψυχολογία στα ύψη, η ομάδα του Γιώργου Μυλωνά κέρδισε και στην Κοζάνη, με αποτέλεσμα να ολοκληρώσει τη σεζόν με 9 νίκες σε 10 ματς!

Πρωταγωνίστρια για τη Veria Ladies η Γεύση Σταφυλίδου, που πέτυχε χατ-τρικ σε διάστημα 15 λεπτών(!) στο πρώτο ημίχρονο, με τη Μαργαρίτη να "κλειδώνει" το τρίποντο λίγο πριν τη λήξη του 45λεπτου.

Ο ΠΑΟ Κοίλων μείωσε σε 1-3 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι και με τον ίδιο τρόπο διαμόρφωσε στο 73' το τελικό 2-4.

Αναμένουμε πλέον την απονομή του Κυπέλλου του πρωταθλητή από την ΕΠΟ, πιθανώς με τον ορισμό ενός φιλικού αγώνα.