![Στο Δημοτικό στάδιο Βέροιας το Πιερικός - Θεσπρωτός!](/media/k2/items/cache/30b26c0f11d98161f5c1b28d4635fb87_XL.jpg)
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 838 φορές
Στο Δημοτικό στάδιο Βέροιας το Πιερικός - Θεσπρωτός!
Άλλαξε έδρα το παιχνίδι της πρεμιέρας της Super League 2.
Στο ΔΑΚ Κατερίνης θα υποδέχονταν το Σάββατο (30/10) ο Πιερικός τον Θεσπρωτό, όμως η έδρα άλλαξε. Όπως έκανε γνωστό η διοργανώτρια η ομάδα της Κατερίνης θα υποδεχτεί την αντίστοιχη της Ηγουμενίτσας στο Δημοτικό Στάδιο Βέροιας στις 15.00.
flnews.gr