![Εντός με την Ελασσόνα τα κορίτσια της Αγ. Βαρβάρας](/media/k2/items/cache/d9841ba99e2b24d4fa64fdf120dd7eab_XL.jpg)
- ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
- Posted
- Διαβάστηκε 608 φορές
Εντός με την Ελασσόνα τα κορίτσια της Αγ. Βαρβάρας
Η γυναικεία ομάδα του Αγροτικού Αστέρα, αγωνίζεται την Κυριακή 18/12/2016 στις 15:00, στο γήπεδο της Αγίας Βαρβάρας, με την αντίστοιχη ομάδα Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας, για την 3η αγωνιστική του γυναικείου πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.
Διαιτητής του αγώνα ορίσθηκε ο κ. Ιωαννίδης Νικόλαος με βοηθούς τον κ. Παπαδόπουλο Θεόδωρο και τον κ. Εμμανουήλ Βασίλειο, από της ΕΠΣ Κοζάνης.