• ΜΠΑΣΚΕΤ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 225 φορές

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα για ΓΑΣ Μελίκης και Άθλο Αλεξάνδρειας - Αποσύρθηκαν οι ομάδες της Βέροιας!

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΚ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής μπάσκετ ανδρών, το οποίο αναμένεται να ξεκινήσει στις 9/10 και να ολοκληρωθεί (κανονική διάρκεια) στις 2/4, ενώ στην συνέχεια θα ακολουθήσουν τα Playoffs και Playouts.

Να σημειωθεί ότι την Ημαθία θα εκπροσωπήσουν ο ΓΑΣ Μελίκης και ο Άθλος Αλεξάνδρειας (αντικατέστησε την Αριδαία), ενώ οι δύο ομάδες της Βέροιας, οι Αετοί και ο ΑΟΚ, αποσύρθηκαν από το πρωτάθλημα!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΠ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΚΑΠ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΚΑΠ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΑΠ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΠ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

17η Αγωνιστική – 12/02/23

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

20η Αγωνιστική – 12/03/23

ΚΑΠ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

17η Αγωνιστική – 12/02/23

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

20η Αγωνιστική – 12/03/23

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 12/02/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 12/03/23

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 12/02/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 12/03/23

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

17η Αγωνιστική – 12/02/23

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

20η Αγωνιστική – 12/03/23

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

5ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

Ρεπό: ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 30/10/22

Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 06/11/22

Ρεπό: ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ

8η Αγωνιστική – 27/11/22

Ρεπό: ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΕΝΤ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ

11η Αγωνιστική – 18/12/22

Ρεπό: ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

Ρεπό: ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

Ρεπό: ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

17η Αγωνιστική – 12/02/23

Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

Ρεπό: ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ

20η Αγωνιστική – 12/03/23

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

Ρεπό: ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

6ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ

3η Αγωνιστική – 23/10/22Σ

ΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ

12η Αγωνιστική – 08/01/23

ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ

13η Αγωνιστική – 15/01/23

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ

14η Αγωνιστική – 22/01/23

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ

15η Αγωνιστική – 29/01/23

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

16η Αγωνιστική – 05/02/23

ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

17η Αγωνιστική – 12/02/23

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

18η Αγωνιστική – 19/02/23

ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

19η Αγωνιστική – 05/03/23

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

20η Αγωνιστική – 12/03/23

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

21η Αγωνιστική – 19/03/23

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

22η Αγωνιστική – 02/04/23

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.