• ΜΠΑΣΚΕΤ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 200 φορές

Τον Βίκο Ιωαννίνων υποδέχεται ο Φίλιππος Βέροιας στην πρεμιέρα της Β' Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της νέας σεζόν στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας μπάσκετ ανδρών. 

Η έναρξη είναι προγραμματισμένη για τις 8/10 και το πρωτάθλημα (κανονική διάρκεια) θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι και τις 1/4. Τα Playoffs και τα Playouts αναμένεται να ξεκινήσουν στις 5/4.

Στην πρεμιέρα του 3ου ομίλου, ο Φίλιππος Βέροιας θα υποδεχτεί τον Βίκο Ιωαννίνων.

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 15/10/22

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3η Αγωνιστική – 22/10/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

4η Αγωνιστική – 29/10/22

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

5η Αγωνιστική – 05/11/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

6η Αγωνιστική – 12/11/22

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 19/11/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

8η Αγωνιστική – 26/11/22

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

9η Αγωνιστική – 03/12/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 10/12/22

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 21/12/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

12η Αγωνιστική – 07/01/23

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

13η Αγωνιστική – 14/01/23

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

14η Αγωνιστική – 21/01/23

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

15η Αγωνιστική – 28/01/23

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

16η Αγωνιστική – 04/02/23

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

17η Αγωνιστική – 11/02/23

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

18η Αγωνιστική – 18/02/23

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

19η Αγωνιστική – 04/03/23

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 11/03/23

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

21η Αγωνιστική – 18/03/23

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 01/04/23

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/22

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ

2η Αγωνιστική – 15/10/22

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

3η Αγωνιστική – 22/10/22

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

4η Αγωνιστική – 29/10/22

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

5η Αγωνιστική – 05/11/22

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική – 12/11/22

ΟΦΗ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

7η Αγωνιστική – 19/11/22

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 26/11/22

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

9η Αγωνιστική – 03/12/22

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ

10η Αγωνιστική – 10/12/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 21/12/22

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΟΦΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

12η Αγωνιστική – 07/01/23

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

13η Αγωνιστική – 14/01/23

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

14η Αγωνιστική – 21/01/23

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

15η Αγωνιστική – 28/01/23

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

16η Αγωνιστική – 04/02/23

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

17η Αγωνιστική – 11/02/23

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΟΦΗ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

18η Αγωνιστική – 18/02/23

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΟΦΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

19η Αγωνιστική – 04/03/23

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

20η Αγωνιστική – 11/03/23

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

21η Αγωνιστική – 18/03/23

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΦΗ

22η Αγωνιστική – 01/04/23

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΟΦΗ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/22

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
TRIKALA BASKET- ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

2η Αγωνιστική – 15/10/22

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3η Αγωνιστική – 22/10/22

Ρεπό: ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 29/10/22

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
TRIKALA BASKET- ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

5η Αγωνιστική – 05/11/22

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

6η Αγωνιστική – 12/11/22

Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
TRIKALA BASKET- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

7η Αγωνιστική – 19/11/22

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

8η Αγωνιστική – 26/11/22

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
TRIKALA BASKET- ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

9η Αγωνιστική – 03/12/22

Ρεπό: ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

10η Αγωνιστική – 10/12/22

Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
TRIKALA BASKET- ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

11η Αγωνιστική – 21/12/22

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

12η Αγωνιστική – 07/01/23

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

13η Αγωνιστική – 14/01/23

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

14η Αγωνιστική – 21/01/23

Ρεπό: ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
TRIKALA BASKET- ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15η Αγωνιστική – 28/01/23

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

16η Αγωνιστική – 04/02/23

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
TRIKALA BASKET- ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17η Αγωνιστική – 11/02/23

Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

18η Αγωνιστική – 18/02/23

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
TRIKALA BASKET- ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

19η Αγωνιστική – 04/03/23

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

20η Αγωνιστική – 11/03/23

Ρεπό: ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
TRIKALA BASKET- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

21η Αγωνιστική – 18/03/23

Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

22η Αγωνιστική – 01/04/23

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
TRIKALA BASKET- ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/22

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΧΑΝΘ
ΔΕΚΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

2η Αγωνιστική – 15/10/22

Ρεπό: ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

3η Αγωνιστική – 22/10/22

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΔΕΚΑ

4η Αγωνιστική – 29/10/22

Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 05/11/22

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΔΕΚΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

6η Αγωνιστική – 12/11/22

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική – 19/11/22

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ

8η Αγωνιστική – 26/11/22

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

9η Αγωνιστική – 03/12/22

Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

10η Αγωνιστική – 10/12/22

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ

11η Αγωνιστική – 21/12/22

Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ

12η Αγωνιστική – 07/01/23

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΔΕΚΑ

13η Αγωνιστική – 14/01/23

Ρεπό: ΔΕΚΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

14η Αγωνιστική – 21/01/23

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

15η Αγωνιστική – 28/01/23

Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

16η Αγωνιστική – 04/02/23

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 11/02/23

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

18η Αγωνιστική – 18/02/23

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΕΚΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

19η Αγωνιστική – 04/03/23

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ

20η Αγωνιστική – 11/03/23

Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

21η Αγωνιστική – 18/03/23

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

22η Αγωνιστική – 01/04/23

Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04