• ΜΠΑΣΚΕΤ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 171 φορές

Το πρόγραμμα του μπάσκετ στην Β΄ Εθνική

Tον Πρωτέα Γρεβενών, θα υποδεχθεί στο Δ.Α.Κ “Δημήτριος Βικέλας” ο Φίλιππος Βέροιας στην πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής την Κυριακή 6 Οκτωβρίου.

 

 Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:1η Αγωνιστική – 06/10/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ

2η Αγωνιστική – 13/10/19

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η Αγωνιστική – 20/10/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική – 27/10/19

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΝΘ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

5η Αγωνιστική – 03/11/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΝΘ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 10/11/19

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

7η Αγωνιστική – 16/11/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

8η Αγωνιστική – 24/11/19

ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 01/12/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 08/12/19

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΧΑΝΘ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

11η Αγωνιστική – 15/12/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12η Αγωνιστική – 22/12/19

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

13η Αγωνιστική – 05/01/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΧΑΝΘ

14η Αγωνιστική – 12/01/20

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΧΑΝΘ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15η Αγωνιστική – 19/01/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΧΑΝΘ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ