![Χρήση κλιματιζόμενης αίθουσας στο "Φιλίππειο" λόγω υψηλών θερμοκρασιών](/media/k2/items/cache/72bbe7d80efb2d57b48db7d7ceda0bf0_XL.jpg)
- ΕΚΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
- Posted
- Διαβάστηκε 576 φορές
Χρήση κλιματιζόμενης αίθουσας στο "Φιλίππειο" λόγω υψηλών θερμοκρασιών
Ο Δήμος Βέροιας διαθέτει κλιματιζόμενο χώρο, στο ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ Δ/νση: 16ης Οκτωβρίου 5, για χρήση των πολιτών και ιδιαίτερα των ευπαθών ομάδων του Δήμου, από Τρίτη 11 Ιουνίου 2024 έως και την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024, από ώρα 8:00 έως 20:00, λόγω των πού υψηλών θερμοκρασιών που επικρατούν και προβλέπεται να διαρκέσουν τα επόμενα 24ωρα, σύμφωνα με την Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία.