![Πέρασαν 15 χρόνια!](/media/k2/items/cache/0158d32b9ba335c0ba1eae755f27239e_XL.jpg)
- ΒΕΡΟΙΑ
- Posted
- Διαβάστηκε 2331 φορές
Πέρασαν 15 χρόνια!
Συμπληρώνονται 15 ολόκληρα χρόνια από την ημέρα που έφυγε από τη ζωή, ένας από τους πιο φανατικούς οπαδούς της «Βασίλισσας του βορρά», ο Κοσμάς Λιάκος.
Ήταν ο αρχηγός της "κυανέρυθρης" κερκίδας και ακολουθούσε παντού την αγαπημένη του ομάδα, την οποία υπηρέτησε για κάποια χρόνια και από το πόστο του φροντιστή.
Σίγουρα ο Κοσμάς δεν θα ξεχαστεί ποτέ για το πάθος που υποστήριζε την "Βασίλισσα" και θα βρίσκεται για πάντα στις μνήμες των φιλάθλων της Βέροιας!