![Ένας παλιός γνώριμος της Βέροιας στον πάγκο της Νίκης Ευκαρπίας](/media/k2/items/cache/371c4440c2b46f50f983a49dc56591aa_XL.jpg)
- ΒΕΡΟΙΑ
- Posted
- Διαβάστηκε 1878 φορές
Ένας παλιός γνώριμος της Βέροιας στον πάγκο της Νίκης Ευκαρπίας
Ένας παλιός γνώριμος της "Βασίλισσας του βορρά", βρίσκεται τα τελευταία χρόνια στην ομάδα της Νίκης Ευκαρπίας.
Ο λόγος για τον Κώστα Μπάρμπα, παλιό ποδοσφαιριστή που φόρεσε για αρκετά χρόνια και την φανέλα της Βέροιας (2010-2014), ο οποίος βρέθηκε στον Σαββατιάτικο αγώνα αντίπαλος με τους "κυανέρυθρους".
Ο 40χρονος πρώην αμυντικός, "κρέμασε" τα παπούτσια του το 2020 στην ομάδα της Ευκαρπίας και στη συνέχεια ανέλαβε την θέση του τεχνικού διευθυντή, την οποία και κατέχει μέχρι σήμερα.