![Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΝΠΣ Βέροια 2-1: Δηλώσεις Παπατζίκου, Βασιλακάκη, Γιαγτζίδη](/media/k2/items/cache/1340c02d889c59e96dd5f1eb76e00756_XL.jpg)
- ΒΕΡΟΙΑ
- Posted
- Διαβάστηκε 16361 φορές
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΝΠΣ Βέροια 2-1: Δηλώσεις Παπατζίκου, Βασιλακάκη, Γιαγτζίδη
Μετά την λήξη του αγώνα με τον Κεραυνό Αγγελοχωρίου στο γήπεδο των Ν. Επιβατών, ο προπονητής του ΝΠΣ Βέροια Αντώνης Παπατζίκος και οι νεαροί ποδοσφαιριστές Βασιλακάκης και Γιαγτζίδης, μίλησαν στην κάμερα του kerkidasport.gr.
Αναλυτικά τα όσα είπαν στα βίντεο που ακολουθούν: