![Χρήση κλιματιζόμενης αίθουσας στη Βέροια λόγω υψηλών θερμοκρασιών](/media/k2/items/cache/c6d1761679dd97ec7fcd6ae9bb90fc35_XL.jpg)
- ΕΚΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
- Posted
- Διαβάστηκε 609 φορές
Χρήση κλιματιζόμενης αίθουσας στη Βέροια λόγω υψηλών θερμοκρασιών
Το ΚΑΠΑ Δ. Βέροιας διαθέτει κλιματιζόμενο χώρο, στο Κ.Α.Π.Η. Δήμου Βέροιας - Δ/νση: Αριστοτέλου 3, για χρήση των πολιτών και ιδιαίτερα των ευπαθών ομάδων του Δήμου, από την Τρίτη 25 Ιουλίου 2023 και αύριο Τετάρτη 26 Ιουλίου 2023, από ώρα 10:00 έως 18:00, λόγω των πολύ υψηλών θερμοκρασιών που θα παρατηρηθούν τις επόμενες ημέρες, σύμφωνα με την Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία.