ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ

  • ΒΕΡΟΙΑ
  • Posted
  • Διαβάστηκε 1152 φορές

Τρία ματς της "Βασίλισσας" θα καλυφθούν τηλεοπτικά τον Ιανουάριο

Έγινε γνωστό το αναλυτικό πρόγραμμα της SL2 για τον μήνα Ιανουάριο και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Τρεις αγώνες της «Βασίλισσας» θα καλυφθούν από την ΕΡΤ3 και το ERTFLIX και συγκεκριμένα αυτοί με Αναγέννηση Καρδίτσας (εκτός), Ξάνθη (εκτός) και Θεσπρωτό (εντός).

Αναλυτικά:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (15.00)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΑΕΛ
ΚΑΒΑΛΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΟΚ Β
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (ERTFLIX)
ΡΕΠΟ: ΒΕΡΟΙΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΠΑΟΚ Β - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (ERTFLIX)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β - ΞΑΝΘΗ (ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΕΛ - ΚΑΒΑΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ERTFLIX)
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (15.00)
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ (ERTFLIX)
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
ΚΑΒΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΕΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ Β
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β - ΚΑΒΑΛΑ
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΞΑΝΘΗ (17.00, ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΛ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (17.00, ERTFLIX)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Β

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΟΚ Β - ΤΡΙΚΑΛΑ (ERTFLIX)
ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ (17.00, ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ
ΡΕΠΟ: ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (14.45, ERTFLIX)
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β (17.00, ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ
ΒΕΡΟΙΑ - ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (ΕΡΤ3)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΞΑΝΘΗ (ERTFLIX)
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΤΡΙΚΑΛΑ

Β' ΟΜΙΛΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (15.00)
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΕΚ Β - ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΡΤ3)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΙ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΑΝΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΡΟΔΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΕΚ Β (14.45)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β (17.00, ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΧΑΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΦΙ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ (ΕΡΤ3)
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (17.00, ERTFLIX)
ΡΟΔΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (15.00)
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΡΟΔΟΣ
ΑΕΚ Β - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΕΡΤ3)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΧΑΝΙΑ
ΡΕΠΟ: ΕΠΙΣΚΟΠΗ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β
ΡΟΔΟΣ - ΑΕΚ Β (ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΟΦΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ (ERTFLIX)
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ (ΕΡΤ3)
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΡΕΠΟ: ΧΑΝΙΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΕΚ Β - ΕΠΙΣΚΟΠΗ (14.45, ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΡΟΔΟΣ (ΕΡΤ3)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ERTFLIX)
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΟΦΙ
ΧΑΝΙΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΗΦΙΣΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΕΚ Β (14.45, ΕΡΤ3)
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)
ΟΦΙ - ΧΑΝΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΆΡΤΑΣ
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ (17.00, ERTFLIX)
ΡΕΠΟ: ΖΑΚΥΝΘΟΣ