![Το βραβείο του MVP της σεζόν 2020-2021 κατέκτησε ο Στέλιος Πόζογλου!](/media/k2/items/cache/afb520918a114595fee71fa5fb5b63dd_XL.jpg)
- ΒΕΡΟΙΑ
- Posted
- Διαβάστηκε 1015 φορές
Το βραβείο του MVP της σεζόν 2020-2021 κατέκτησε ο Στέλιος Πόζογλου!
Το βραβείο του MVP της σεζόν 2020-2021 στο πρωτάθλημα της Football League κέρδισε ο μεσοεπιθετικός της ΒΕΡΟΙΑΣ Στέλιος Πόζογλου!
Η διάκριση αυτή αποκτά ακόμα μεγαλύτερη σημασία για τον ποδοσφαιριστή της "Βασίλισσας", καθώς τα βραβεία του ΠΣΑΠΠ - Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αμειβομένων Ποδοσφαιριστών Ποδοσφαιριστριών στην ετήσια Γιορτή του Ποδοσφαιριστή, απονέμονται μετά από ψηφοφορία των ίδιων των αθλητών!
Από τον ΠΣΑΠΠ βραβεύτηκε και ο Γιάννης Λουκίνας για την περσινή του επίδοση ως πρώτος σκόρερ της Football League με τη φανέλα της "Βασίλισσας του Βορρά".